19 marca będziemy obchodzili  kolejne imieniny Marszałka. Choć sytuacja w kraju jest ciężka to pamiętajcie o tym bo tego wymaga szacunek dla naszego Wodza. Wierni Marszałkowi i Niepodległej powinniśmy pamiętać w każdych okolicznościach. Co do pandemii wirusa i konsekwencji dla Kadrówki to sytuacja zostanie opisania niżej, ale już teraz apeluję do was: UWAŻAJCIE NA SIEBIE BO JESTEŚCIE NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ KADRÓWKI !!!

 

 

 

Karta zgłoszeniowa Oświadczanie rodziców
Deklaracja Zgoda rodzica
lub opiekuna
Karta zgłoszeniowa Oświadczanie rodziców

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

W niedzielny poranek odbyła się uroczysta Msza Święta w Katedrze na Wawelu w intencji Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego, po której nastąpiło spotkanie przy jego grobie w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów. W tych wydarzeniach brał udział poczet Sztandarowy Kadrówki, Uczestnicy Marszu, Komendant Marszu Dionizy Krawczyński oraz nowo wybrani Członkowie Kapituły Odznaki "Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki". 

 

Po uroczystościach związanych ze 152. rocznicą urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego, nowo wybrani Członkowie Kapituły, spotkali się w siedzibie Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w celu ukonstytuowania się, oraz wyboru Prezydium Kapituły w składzie, którego zasiada Kanclerz i Wicekanclerz z funkcją Sekretarza. Podczas I Posiedzenia Kapituły Odznaki "Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki" obecni byli Andrzej Fischer, Jan Józef Kasprzyk, Leszek Piotr Marcinkiewicz, Tomasz Dyzma, Michał Andrzej Rybak, oraz zaproszeni goście na czele z Komendantem Marszu Dionizym Krawczyńskim. Członkowie Kapituły po stwierdzeniu prawomocności posiedzenia dokonali wyboru spośród siebie Prezydium Kapituły. Na funkcję Kanclerza Kapituły został zaproponowany Andrzej Fischer przez Jana Józefa Kasprzyka, innych kandydatur nie zgłoszono. W wyniku głosowania jawnego przez aklamację została przyjęta powyższa kandydatura. Nowo wybrany Kanclerz podziękował za wybór na funkcję Kanclerza Kapituły, jednocześnie zadeklarował w związku z niezgłoszeniem akcesu do Stowarzyszenia przez Przemysława Jerzego Witka oraz Janusza Kozę, że gotów jest zrzec się funkcji Kanclerza po przystąpieniu wyżej wymienionych do Stowarzyszenia, celem umożliwienia ponownego wyboru Kanclerza Kapituły. Na funkcję Wicekanclerza Kapituły został zaproponowany Michał Andrzej Rybak, również przez Jana Józefa Kasprzyka, innych kandydatur nie zgłoszono. W wyniku głosowania jawnego przez aklamację została przyjęta powyższa kandydatura.

 

Skład Prezydium Kapituły
Kanclerz Kapituły 
     Andrzej Fischer

Wicekanclerz Kapituły z funkcją Sekretarza Kapituły
     Michał Andrzej Rybak

Skład Kapituły:
Andrzej Fischer,
Jan Józef Kasprzyk,
Leszek Piotr Marcinkiewicz,
Tomasz Dyzma,
Michał Andrzej Rybak.

 

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Prezentujemy wszystkim pierwszą inicjatywę z jaka wystąpiło Stowarzyszenie. Tak jak mówiliśmy: cel mamy jasno określony. Cieszymy się, że znalazły się organizacje które popierają nasze rozwiązania.

Zarząd Stowarzyszenia: Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Prezes Stowarzyszenia / Komendant Marszu

(-)

Dionizy Krawczyński

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Miło nam poinformować, że Sąd zarejestrował Stowarzyszenie: Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej. Obietnica z sierpnia została spełniona. Czas przystąpić do realizacji kolejnych zapowiedzianych działań.

 

Zarząd Stowarzyszenia: Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Prezes Stowarzyszenia / Komendant Marszu

(-)

Dionizy Krawczyński

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Stowarzyszenia Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej

 
"Po wprowadzeniu zmian zaproponowanych przez posiadaczy Odznaki,
oraz po sprawdzeniu przez prawników przedstawiam ostateczny projekt statutu Stowarzyszenia."

(Dionizy Krawczyński)                          

W .pdf znajduje się oryginalnie brzmiący projekt statut z dnia 29 sierpnia 2019 roku,
uwagi jak i sugestie prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

2016 - 2019
PROJEKTY STRONY www.kadrowka.org

 
Stowarzyszenie Zwykłe Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | ul. Utrata 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki | NIP: 773-247-95-95 | REGON: 365276950 | tel.: +48 505 239 612 | e-mail: biuro@kadrowka.org | BGŻ BNP Paribas 13 1600 1462 1833 3856 5000 0001